Гоління - це рутинна справа, яку доводиться виконувати щодня або через день для тих, хто стежить за своєю зовнішністю. І, звичайно, якість гоління залежить від якості верстата, яким ви користуєтеся. На ринку та в магазинах є безліч різних брендів, які відрізняються за якістю та ціною.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяБагато людей, які користуються одноразовими бритвами, мають одне питання - чи можна самостійно заточити безпечну бритву і заощадити гроші на касетах?
Відповімо відразу - так, можна! Існує кілька способів заточування безпечних верстатів, давайте розглянемо найефективніші з них.
Заточення за допомогою джинсу або фольги
Мабуть найпоширеніший і найпростіший спосіб. Даний метод заточування не тільки простий, а й досить ефективний. Розглянемо заточення джинсом.
Для початку, підготуйте такі матеріали:
Шматок джинсової тканини достатньої довжини та ширини. Можна відрізати окремий шматок, а можна скористатися цілком і не псувати одяг, нам знадобиться лише штанина.
Невеликий брусок довжиною 15-20 см і шириною до 3 см. Для цього добре підійде втулка від харчової плівки або подібний предмет, навіть качалка невеликого діаметра впорається з цим завданням. Головне щоб ширина втулки була менше ширини лез.
Саме сам верстат, який ми збираємося заточити.
Після того, як всі матеріали будуть підготовлені, приступайте до заточування, дуже просто.
Втулку або качалку поміщаємо в джинсову тканину, яку необхідно натягнути, для надання поверхні, що заточується, достатньої міцності.
Наше завдання проводити верстатом по джинсовій тканині, злегка притискаючи леза.
Напрямок руху має бути в один бік, за спрямованістю лез, а не проти, як ми робимо під час гоління. Повертаючись назад, потрібно піднімати леза, голити джинс нам не потрібно.
Для повноцінного заточування верстата таким способом нам знадобиться зробити близько 200 поступальних рухів в один бік. Важливо стежити за тим, щоб тільки леза торкалися тканини, а бічні стінки немає, а так само важливо пересувати верстат відносно втулки, щоб пропрацювати всю поверхню лез, а не тільки серединку.
У цьому методі можна взяти втулку із фольгою замість джинсу. Леза не потрібно притискати до фольги дуже сильно, це може призвести до деформації фольги і тоді заточити леза не вдасться.
Також замість джинсу можна використовувати шкіру, але в цьому випадку процес займе більше часу.
Заточення за допомогою голки
Для заточування нам знадобляться: швейна голка довжиною близько 5 см; верстат, який ми заточуватимемо.
Цей метод ще простіше, тому що практично не вимагає підготовки. Беремо голку починаємо водити вздовж лез, у напрямку ліворуч праворуч і назад, злегка натискаючи на леза голкою. Враховуючи, що в даному методі ми рухаємось в обидві сторони, процес дуже прискорюється, нам не потрібно перериватися щоразу для повернення у вихідну точку.
У такому методі є свій плюс, опрацювання поверхні лез буде краще, ніж при заточуванні на втулці, так як вона кругла і при всьому бажанні дістати до кінчиків лез не вийде.
Звичайно, такі методи заточування не зроблять наші леза новими, але вони здатні врятувати, коли хочеться заощадити або банально немає можливості купити касети прямо зараз, а поголитися потрібно.
Нагадаємо, як продати квартиру в кредиті: від згоди банку до реєстрації угоди.
Раніше повідомлялося, від офісу до вечірки: як модно комбінувати сорочку у червні.
Також, як змінити фінансовий номер без відвідування банку: покрокова інструкція.