Одним із трендів цього літа стала порада використовувати заморожений рушник як ефективний спосіб охолодження приміщення.

Але експерти радять не використовувати цей метод, тому є кілька причин.

Небезпечний лайфгак. Фото: TikTok
Небезпечний лайфгак. Фото: TikTok

Пропонують небезпечні лайфгакери. Слід змочити рушник холодною водою, а потім заморозити його. Після цього замерзлий рушник потрібно покласти на вентилятор, і, як стверджують, це допоможе охолодити кімнату.

Гідротехнік із Electrical Safety First Джузеппе Каланна зазначає, що вода та електрика ніколи не поєднуються. Важливо пам'ятати, що ці дві речі несумісні і можуть призвести до смерті.

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Виконавча служба не пощадить ухилянтів – заберуть квартиру і дружини теж Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Небезпечний лайфгак. Фото: TikTok
Небезпечний лайфгак. Фото: TikTok

Вода із замороженого рушника може потрапити на розетку або вилку, що призведе до короткого замикання. Такий метод охолодження збільшує ризик ураження електричним струмом.

Дослідники переживають, що такі спроби охолодити приміщення можуть призвести до більшого ризику уражень електричним струмом та коротким замиканням. Вони закликають людей не використовувати цей метод для охолодження кімнат. Експерти нагадують, що розміщення замороженого рушника на вентиляторі, що працює, може спричинити за собою нестабільність пристрою і його падіння, а в кращому випадку призвести до поломки.

Також експерти попереджають, що не варто залишати увімкнений вентилятор на ніч, оскільки якщо він зламається під час сну, це може мати небезпечні наслідки.

Небезпечний лайфгак. Фото: TikTok
Небезпечний лайфгак. Фото: TikTok

Нагадаємо, що взагалі залишитеся без світла: енергетики закликали заощаджувати ще більше, як це зробити.

Раніше ми повідомляли, як менше платити за світло влітку: поради енергетиків.