Вчені знайшли можливе пояснення того, як виникло життя на Землі. Дослідження показало, що дощ міг зіграти важливу роль у створенні перших клітин. Мільярди років тому клітини були набагато простішими і могли складатися лише з РНК.

Однак питання, як такі примітивні клітини могли вижити без захисної мембрани, довго залишалося загадкою. Науковці припустили, що перші клітини могли бути схожі на маленькі крапельки, що плавали у воді.

Планета Земля. Фото: Youtube
Планета Земля. Фото: Youtube

У лабораторії вони відтворили ці краплі, і при струшуванні краплі ділилися, імітуючи розмноження. Проте виникла проблема – краплі швидко зливалися назад. Рішення знайшли, коли з'ясували, що вода може стабілізувати ці краплі.

Додаткові експерименти показали, що дощова вода також здатна зберігати форму крапель, що дозволяє припустити, що дощ міг відіграти ключову роль у формуванні перших клітин.

Популярні новини зараз
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус "Ощадбанк" блокує пенсійні картки: хто може втратити останні копійки Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

Людство на планеті Земля / фото: Pixabay
Людство на планеті Земля / фото: Pixabay

Це відкриття підказує, що життя на Землі могло виникнути з неживої матерії завдяки природним процесам, у яких важливу роль відігравав дощ.

Нагадаємо, ретроградний Меркурій 5-28 серпня: три цікаві медитації для гармонії та спокою

Раніше ми писали про те, що потужні геомагнітні бурі можуть накрити Землю

Крім того, Знай.ua повідомляв, "Про візит повідомлять...": у Чехії відкрили контактний центр для інопланетян