Ніхто не сперечатиметься, адже навіть під час війни хочеться виглядати пристойно. Гарного вигляду одяг надає впевненості у собі та гарний настрій. Але вона також має бути охайною. Праска є невід'ємною частиною нашого будинку.

Є кілька важливих питань, що ж робити якщо зникло світло? Як погладити речі, якщо не можна увімкнути праску?

Відповіді на це запитання надав один із українських блогерів, який часто ділиться побутовими порадами у соціальних мережах.

Як погладити речі без праски. Фото: скрін youtube
Як погладити речі без праски. Фото: скрін youtube

Розгладжуємо складки на одязі

Стандартний білий оцет може усунути складки на одязі. Змочіть одяг 1 частиною оцту на 3 частини води та дайте висохнути на повітрі. Чистий пульверизатор, наповнений водою, ще один простий спосіб розгладити зморшки, особливо якщо складки невеликі або тонка тканина.

Популярні новини зараз
Комунальні тарифи з 1 серпня: скільки доведеться платити за електроенергію, газ та воду Пенсіонери мають право на виплату в 13 тисяч гривень: як оформити підвищену пенсію Українцям остаточно випатрають гаманці: в уряді вигадали нові податки За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші
Показати ще

Збризкуйте воду на пом'яті ділянки, намагаючись не намочити тканину занадто сильно. Потім повісьте одяг і дайте йому висохнути на повітрі. Багато хто радить при цьому розгладжувати тканину руками. Розтягуйте її у різні боки.

Лайфгаки для прасування одягу. Фото: скрін youtube
Лайфгаки для прасування одягу. Фото: скрін youtube

Каструля замість праски

Один із найстаріших способів розгладити одяг без праски – це використовувати звичайну металеву каструлю. Переконайтеся, що дно каструлі є ідеально чистим, закип'ятіть воду, а потім вилийте її. Розігрівати можна, наприклад, за допомогою портативних газових плит. Потім використовуйте дно каструлі як праску, щоб прасувати одяг. Робити це потрібно на рівній твердій поверхні.

Матрац. Фото: скрін youtube
Матрац. Фото: скрін youtube

Матрац

Ви можете помістити одяг під матрац, лягти спати, а вже на ранок одягнути речі без складок. Дивно, але це працює!

Вологий рушник

Покладіть будь-який м'ятий одяг на чисту підлогу або поверхню столу і помістіть вологий рушник поверх одягу. Руками притисніть рушник і розгладьте м'яту ділянку руками. Робота виконана!

Нагадаємо, волосся, як солома влітку – є рішення: як недопустити ненависної сухості.

Раніше повідомлялося, аромадифузори по 500 гривень не потрібні: як позбавити квартиру від неприємного запаху майже безкоштовно.

Також, огірок-колібрі або міні-кавун: як виростити таке диво, щоб і поїсти, і додати до компоту.