Мікрохвильовка - це незамінний помічник на кухні, який значно полегшує наше життя. В Проте, неправильне використання цього приладу може призвести до псування їжі та техніки. Розповідаємо про основні помилки, яких слід уникати при роботі з мікрохвильовкою, щоб зберегти продукти і продовжити життя вашого кухонного пристрою.

Однією з найбільш поширених проблем при використанні мікрохвильовки є нерівномірний нагрів їжі. Якщо ви розміщуєте на одній тарілці різні продукти, то одні з них можуть бути надмірно гарячими, а інші залишаться холодними. Щоб уникнути цього, слід періодично перемішувати або перевертати їжу під час нагрівання. Це забезпечить рівномірний розподіл тепла і зробить вашу страву більш апетитною.

Мікрохвильовка, скріншот: Youtube
Мікрохвильовка, скріншот: Youtube

Не кожен посуд підходить для використання в мікрохвильовці. Скляний посуд з гладкою поверхнею може сильно нагрітися і навіть спричинити опіки. Найкраще використовувати ємності з нерівною поверхнею, які забезпечують більш безпечне та ефективне нагрівання рідин.

Уникайте використання металевих, алюмінієвих та пінополістиролових тарілок у мікрохвильовці. Ці матеріали можуть призвести до псування не тільки їжі, а й самого приладу, оскільки вони не витримують високих температур.

Популярні новини зараз
Асфальт буде плавитись під ногами: в Україну знову повернеться спекотна погода "На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України Гроші змусять повернути державі: українців попередили ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Завжди вимикайте мікрохвильовку одразу після використання. Якщо залишити її увімкненою на тривалий час без їжі всередині, це може стати причиною перегріву і навіть пожежі.

Деякі продукти категорично не рекомендується нагрівати в мікрохвильовці. Серед них:

  • Заморожені ягоди та фрукти: під час нагрівання вони можуть втратити свою структуру і смак.

  • Гострий перець: при нагріванні може виділяти подразнюючі пари, які можуть вплинути на дихальні шляхи.

  • Яйця: у мікрохвильовці вони можуть вибухнути через швидке утворення пари всередині шкаралупи.

  • Їжа з великою кількістю олії: може перегріватися і викликати загоряння.

Нагадаємо, Вентилятор замість кондиціонера: що точно не можна робити з цим приладом - такі "лайфгаки" можуть коштувати життя

Раніше ми розповідали, Як ефективно позбутися молі в шафах: експертка з прибирання поділилась цікавим лайфхаком

Також, Цим лайфхаком користувалися ще наші бабусі: навіщо кидати м'ясо у цукровий сироп