Іноді запаморочення є нормальним та природним явищем. Наприклад, коли різко змінюється погода, чи дуже спекотно на вулиці.

Проте фахівці розповіли, у якому разі слід звернутися до лікаря.

Запаморочення часто є симптомом незначних захворювань або побічним ефектом ліків.

головний біль
головний біль

Але лікарі кажуть, що до такого стану слід ставитись уважно.

Популярні новини зараз
"Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя
Показати ще

За словами фахівців, це популярна причина, з якої дорослі звертаються до лікаря, але в більшості випадків такий стан нешкідливий.

Запаморочення може включати почуття порушення рівноваги, слабкості і почуття обертання речей навколо.

Іншими проблемами, які можуть призвести до запаморочення, є стрес, тривога, низький рівень цукру в крові через діабет, залізодефіцитну анемію та морську хворобу.

Головний біль. Фото: скріншот youtube
Головний біль. Фото: скріншот youtube

Якщо в людини паморочиться в голові, коли вона раптово встає або сідає, це, ймовірно, пов'язане з раптовим падінням кров'яного тиску, пояснюють експерти. Якщо в тандемі з запамороченням з'являється дзвін у вухах, можливо, це говорить про проблеми з внутрішнім вухом.

Фахівці наголошують, що нудота разом із запамороченням можуть вказувати на лабіринтит – запалення внутрішнього вуха, гнійне чи негнійне.

Головний біль, скріншот відео
Головний біль, скріншот відео

Двоєння в очах, затуманений зір або оніміння кінцівок або обличчя часто говорять про закупорені артерії.

  • Матеріали характеру новин не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед ухваленням рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем та зверніться до фахівця.

Нагадаємо, що МОЗ поставив під сумнів процедуру детоксу: немає жодних підтверджень.

Раніше ми повідомляли, що буде, якщо їсти полуницю 14 днів поспіль: лікарка пояснила реакцію організму.