Липень – час, коли малинові кущі стають справжньою окрасою садових ділянок. Основна частина врожаю припадає саме на цей місяць, тому важливо знати, як правильно доглядати за рослиною, щоб зібрати максимальну кількість соковитих ягід. У цій статті ми розповімо, яким добривом варто підживити малинник у липні, щоб врожай був щедрим і смачним.

Багато садівників шукають найефективніші способи догляду за малиною під час плодоношення. Один із найбільш перевірених і дієвих методів – підживлення дріжджами.

Підживлення з дріжджів, скріншот: YouTube
Підживлення з дріжджів, скріншот: YouTube

Дріжджі містять велику кількість корисних речовин, які стимулюють ріст і розвиток рослин. Ось простий рецепт приготування дріжджового розчину:

Під кожен кущ малини вносіть по 1 літру підживлення. Перед тим як застосовувати добриво, полийте землю чистою водою – це допоможе корінням краще вбирати поживні речовини.

Іншим ефективним способом підживлення малини є використання попелу. Попіл містить велику кількість калію та інших мікроелементів, які сприяють формуванню великих і солодких ягід.

Кущі малини на городі. Фото: Pinterest
Кущі малини на городі. Фото: Pinterest

Рецепт приготування розчину з попелом наступний:

  • Розведіть 1 склянку попелу у 10 літрах води, ретельно перемішайте.

  • Під кожен кущ малини виливайте 1.5 відра розчину на 1 квадратний метр площі.

Окрім підживлення, важливо пам’ятати про регулярний полив малинника, особливо у спекотні дні. Малина любить вологу, тому поливайте її часто, але не допускайте застою води – це може призвести до загнивання коріння.

Також не забувайте про проріджування кущів та видалення слабких пагонів. Це допоможе рослині спрямувати всі сили на розвиток великих і здорових ягід.

Нагадаємо, У жодному разі не викидайте грошове дерево: що потрібно зробити з рослиною

Раніше мирозповідали: Ваша ділянка забуяє фарбами: чим підживити квіти в червні - найважливіша справа

Також, Як підгодувати грушу влітку: прості поради для рясного врожаю