Плануєте придбати новий комплект постільної білизни, проте не знаєте на якій тканині зупинити вибір, пропонуємо розглянути три найкращі і досить популярні варіанти: постільні комплекти з бязі, бавовни або сатину.

Якісна постільна білизна повинна відповідати багатьом вимогам: тканина, з якої вона виготовлена, не повинна вицвітати, зменшуватись у розмірах після прання, рватися чи скочуватися.

Постільна білизна. Фото Freepik
Постільна білизна. Фото Freepik

На що слід звернути увагу при виборі постільної білизни

  • Зовнішній вигляд комплекту та його виробник.
  • Матеріал, з якого вона виготовлена.
  • Щільність тканини, з якої пошитий комплект.
  • Якість швів.

З якої тканини краще вибирати постільну білизну?

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще
  • Сатин. Ця тканина нагадує шовк, також переливається і приємна на дотик, але зовсім не ковзає. Сатин має 2 сторони зовнішню та внутрішню. Внутрішній бік м'який, зовнішній – шовковистий, ідеально гладкий. Сатин не меніться, не змінює розмір навіть після багаторазового прання, на ньому не утворюються ковтунці.
  • Бязь – найпопулярніша тканина для постільної білизни. Цей вид тканин частіше використовують для виготовлення дитячих комплектів, що саме її характеризує. Бязь добре витримує прання, відрізняється низькою ціною, добре тримає фарби, тому комплекти з бязі зазвичай яскраві.
  • Бавовна (поплін). Постільна білизна з бавовни м'яка, має хорошу щільність, приємну на дотик. Однак, ця тканина не виносить вплив гарячої води, тому прати комплекти з бавовни краще в прохолодній воді.

Постільна білизна. Фото Freepik
Постільна білизна. Фото Freepik

Раніше ми повідомляли, як вивести плями поту та інші з постільної білизни: один засіб позбавить навіть найстійкіших.

Нагадаємо, що добре, що маму ми не слухали: ось чому корисно не застеляти ліжко.