Чищення зубів – це рутинний процес, якому нас навчають ще з дитинства. У техніці немає нічого складного, проте деякі упускають дуже важливі деталі, які можуть призвести до поганих наслідків.

Журналістка популярного британського видання The Sun Лорен Вінделов провела опитування серед стоматологів, щоб з'ясувати найпопулярніші помилки, які роблять люди під час чищення зубів. Саме вони призводять до руйнування емалі та частих походів до лікаря.

Здоров'я зубів. Фото: скрін youtube
Здоров'я зубів. Фото: скрін youtube

Потрібно відразу відзначити, що чистити зуби необхідно двічі на день: вранці та ввечері після їди протягом 2-3 хвилин.

Експерт розповіла, що в жодному разі не можна тиснути на зуби з силою, їх слід чистити дбайливо та в адекватному темпі, щоб уникнути ослаблення емалі. Процес чищення спрощує ортодонтична щітка, що дозволяє акуратно очищати важкодоступні місця зубів та ясен.

Популярні новини зараз
Асфальт буде плавитись під ногами: в Україну знову повернеться спекотна погода Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Звичайно ж, не можна забувати про очищення язика, де також накопичується багато мікробів, а також полоскати рот.

зубна щітка, фото Pxhere
зубна щітка, фото Pxhere

Також людям рекомендують стежити за станом щітки та регулярно їх міняти – кожні чотири місяці або після закінчення терміну придатності. У протилежному випадку це може негативно вплинути на здоров'я ротової порожнини, відкривши ворота для бактерій та інфекцій.

Чищення зубів, кадр з відео
Чищення зубів, кадр з відео

Нагадаємо, що комарі будуть уникати вас за кілометр: натуральні засоби допоможуть забути про комах до кінця літа.

Раніше ми повідомляли, що фрукти не завжди корисні: в якому разі це призведе до нудоти, діареї і навіть блювоти.

Також стало відомо, що чим раніше сів на дієту - тим швидше загнав себе в пастку: вчені попередили любителів худнути.