У мережі виникло ціле обговорення через несправедливу пенсію для вчителів. Виявилося, що вчителька, яка має 47 років стажу може отримувати пенсію лише 3 тисячі гривень.
Натомість суддя Конституційного суду, який має всього 10 років стажу отримує значно більше. Він має довічне грошове утримання у розмірі 226 тисяч гривень в місяць. Така інформація викликала не аби який резонанс серед українців і вони прийнялися висловлювати свою думку.

Скріншот допису у фейсбук
Скріншот допису у фейсбук

"А кому ж вчити цих хамів, звичайно вчителям", "Це - злочин, знищення нації", "Хамство, це слабо сказано просяться нецензурні слова .....", "Це більше схоже вже на феодальний лад, якщо не рабовласницький ", - вважають українці.

Деякі українці зазначили, що таке свавілля відбувається через те, що громадськість ніяк не реагує на подібне.

"Народ спить тому і безправ'я "," Як далекі від народу ці вершителі доль ... "," Народ тиснуть тарифами, цінами, податками (більше не знають як поповнювати бюджет), судді безчинствують ....", " Хто керує той для себе й складає закони "," Це точно, Знущання і злодійство ", - зазначили українці.

Скріншот коментарів
Скріншот коментарів

Скріншот коментарів
Скріншот коментарів

Популярні новини зараз
Наталя Могилевська примусила фанатів нервувати: співачку ледь не збив потяг в тунелі метро "Холостячка" Злата Огнєвіч показала нічну спокусу у Львові: важко триматися Екстрасенс Макс Гордєєв розповів, як окупанти намагатимуться знищити українців "Дуже сильно, примушує задуматись": після слів Анастасії Приходько сльози навернулися на очі
Показати ще

Нагадаємо, раніше Олексій Резніков заявив, що міністри повинні отримувати не менше 100 тисяч на місяць: "це не такі і божевільні гроші"

Як повідомляє портал "Знай" допомога прийде не всім: хто з українців може залишитися без субсидії

Також "Знай" писав, що автоматичне списання боргів за ЖКП: українці ризикують залишитися без частини пенсій, зарплат і навіть стипендій