Ніде у світі не проводять реформи ЖКГ коштом громадян. Детальніше про це розповів експерт по роботі ЖКГ Олег Попенко у програмі «Суть подій» із журналісткою Любов'ю Завальнюк.

«Спроби перекласти всі реформи в енергетиці на споживачів не приведуть до бажаного результату», - стверджує експерт.

Попенко пояснює, що влада повинна це нарешті зрозуміти і створити нові пільгові програми кредитування, щоб замінити обладнання ТЕС і ТЕЦ, а також електромережі. Він зазначає, що варто провести поділ: в Україні є національний, приватний ринки і комунальна сфера енергетики – всюди є своя специфіка. Попенко пояснює, що певні ТЕС - у приватній сфері, більшість ТЕЦ – у комунальній, тобто в органів місцевого самоврядування, у ГЕС і АЕС – у державній.

Загалом він оцінює стан української енергетики як важкий і навіть кризовий. «Практично вся вона вимагає капітального ремонту і з цього треба починати», - констатує Попенко. Водночас експерт додає, що гроші з тарифів не можуть покрити витрати на капітальний ремонт.

Популярні новини зараз
Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують" Що заборонено робити 14 серпня: Медовий Спас має правильно розпочати Успенський піст 400 гривень за 20 хвилин: в Україні з'явилися умільці, які користуються "золотим часом" та безпорадністю людей У Криму окупанти затримали терориста Стрєлкова-Гіркіна з підробними документами: їхав у сторону півдня України
Показати ще

Нагадуємо, Попенко розповів, що про нову реформу енергетики.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Попенко розповів про можливість заміни лічильників електроенергії на двозонні.