Перш ніж купувати саджанці нових сортів, варто оцінити вільну площу садової ділянки, його орієнтацію щодо сторін світу, склад ґрунтів, глибину залягання ґрунтових вод.

Садівників і дачників хочуть бачити на своїй ділянці красиві рослини, пашать здоров’ям.

Садочок. Фото: Youtube
Садочок. Фото: Youtube

Щоб саджанець прижився і розвивався, недостатньо одних естетичних уподобань. Зона, сприятлива для вирощування плодових культур – на ділянці розкошує шипшина, клени, горобина, дика груша, злакові та бобові культури.

Горобина

Горобина. Фото: Youtube
Горобина. Фото: Youtube

Популярні новини зараз
Ухилянтам приготувати гаманці: штрафи за неоновлення даних можуть збільшити – на скільки Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Горобина — це потужний оберіг для дому, який захищає житло від злих сил. Це дерево покращує настрій і позитивно впливає на гормональний фон. Також горобина, за прикметами, є символом жіночого початку і допомагає жінкам легше пережити труднощі.

Є й об'єктивні причини того, чому потрібно посадити горобину у дворі. Це дерево - хороший медонос, який приваблює в сад бджіл та інших комах-запилювачів. Також добре відома користь горобини, а настоянки, варення, чай з ягід і інші заготовки дуже порадують вас узимку.

Акація

Акація. Фото: Youtube
Акація. Фото: Youtube

Посадити акацію у дворі — значить зробити корисну інвестицію у своє здоров'я. Чай з акації та акацієвий мед неймовірно корисні для здоров'я, а аромат квітучого дерева покращує настрій. Також це дерево покращує якість грунту, на якому росте. Добре відомі медоносні властивості акації — сад, де вона росте, ніколи не обійдуть стороною бджоли.

Модрина

Модрина. Фото: Youtube
Модрина. Фото: Youtube

Якщо ви не хочете садити плодові дерева, а шукаєте корисну декоративну рослину - посадіть біля будинку або на дачі модрини. Це дерева з позитивною енергетикою, які вважаються потужним антистресом. Їхній запах заспокоює, допомагає впоратися з депресією і відновити душевні сили. Також рослина має сильні лікувальні властивості. Шишки, хвоя, нирка і кора модрини корисні для серця, імунітету і травлення.

Калина

Калина. Фото: Youtube
Калина. Фото: Youtube

Неможливо уявити український двір без калини. Наші предки не дарма оспівували це дерево в народній творчості. Калина несе позитивну енергетику молодості, здоров'я, сімейного щастя. Це дуже корисне дерево для молодят або родини з дітьми. Також всім відомі численні корисні властивості ягід малини.

Груша

Груша. Фото: Youtube
Груша. Фото: Youtube

Груші для наших предків були символом довголіття, щасливого материнства і міцного шлюбу. Якщо вам цікаво, які дерева можна посадити подружжю - задумайтеся про посадку груші. Це дерево також корисне для ягідної ділянки. Груша захищає малину, смородину і виноград від гнилі і шкідників.

Вільха

Вільха. Фото: Youtube
Вільха. Фото: Youtube

У лісівництві вільха багато років застосовується як дерево, яке покращує якість грунту і використовується для збагачення маловрожайних ділянок. Для ділянки з бідним грунтом це справжня знахідка. Також вона вважається цінною декоративною рослиною з ажурним листям і красивими сережками. А листя і кора рослини застосовуються в медицині як антибактеріальний і ранозагоювальний засіб.

Нагадаємо, як підгодовувати смородину, щоби виросли ягоди-велетні.

Раніше ми повідомляли, що ваша ділянка забуває фарбами: чим удобрити квіти в червні - найважливіша справа.