Електрочайник – важливий кухонний помічник. Але через жорстку воду на його стінках з’являється накип, що псує вигляд і роботу приладу. Через накип чайник споживає більше електроенергії, а вода довше закипає.

Часте використання чайника призводить до утворення вапняного нальоту на його стінках. Через це чайнику потрібно більше енергії для закип’ятіння води, що може погіршити його роботу. До того ж, накип містить шкідливі домішки, які можуть вплинути на здоров’я.

Чайник. Фото: скрін youtube
Чайник. Фото: скрін youtube

Для очищення чайника від накипу потрібні допоміжні засоби. Ось кілька простих способів:

Білий оцет

Популярні новини зараз
Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Він ефективно розчиняє вапняний наліт. Налийте оцет у чайник, закип’ятіть і дайте постояти пів години. Потім промийте водою.

Лимонний сік

лимонний сік для змивки
Змити фарбу з пасма можна лимонним соком https://hothair.ru/

Завдяки лимонній кислоті, лимонний сік добре очищує накип і дезінфікує чайник. Можна використовувати його разом з оцтом для кращого ефекту.

Харчова сода

Розчиніть соду у воді в чайнику, закип’ятіть і дайте постояти 15 хвилин. Потім промийте водою.

Після використання будь-якого з цих засобів обов’язково ретельно промийте чайник холодною проточною водою.

Також наш портал інформував, це серйозна проблема на вашій кухні, яка загрожує здоров'ю: як позбутися накипу в чайнику

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що і ви п'єте цю гидоту: як швидко очистити чайник від накипу – врятуєте своє здоров'я

Вам буде цікаво дізнатися чайник блищатиме яскравіше за зірки: народний "фокус", яким користувалися ще твої бабусі