Ми звикли бажати один одному добраніч перед тим, як лягти спати, це стало повсякденною справою. Багато хто також любить у тиші, на сон прийдешнього обговорити події минулого дня та плани.

Однак у народі вірять у силу слова і украй не рекомендують вимовляти деякі з них перед сном. Згідно з прикметами, це може принести в життя нещастя та біду.

Сон. Фото: скрін youtube
Сон. Фото: скрін youtube

Які слова не варто вимовляти перед тим, як забути солодким сном:

Віник, пилосос

Здавалося б, це прості слова з побутової рутини, проте, якщо сказати їх перед сном, можна залучити неприємності на роботі та в кар'єрі.

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя
Показати ще

Диявол, чорт, сатана

Вночі не можна згадувати про нечисті сили, тому що таким чином ви запрошуєте їх у ваше житло і наражаєте себе на небезпеку.

Ключі

Це сказане слово перед сном може залучити до хати убогість і безгрошів'я.

скарбничка, фото з вільних джерел
скарбничка, фото з вільних джерел

Хвороба, кров

Готуючись лягати спати, слід забути про всі проблеми здоров'я, щоб не перекинути їх на рідних людей. А ось слово "кров" здатне викликати на ранок нездужання та сильний головний біль.

Смерть

Жахи однозначно захочуть вас відвідати після вимови цього слова. Також це пряма загроза майбутньому і тому, що успіх відвернеться.

Сон. Фото: скрін youtube
Сон. Фото: скрін youtube

Нагадаємо про нові дати свят: коли у 2024 році відзначають Трійцю, Вознесіння та Різдво Івана Предтечі.

Раніше ми повідомляли, що настав час молитися: найсильніші слова за Україну, які треба говорити щодня.