Слимаки та равлики можуть стати справжньою морою для вашого саду чи городу. Вони активно нападають на рослини, особливо вночі, коли всі сплять. Їхні апетити можуть зруйнувати ваші майбутні врожаї, знищуючи капусту, ягоди, помідори та інші культури.

Перші сигнали - це дірки на листках капусти, заґратовані ягоди полуниці та пошкоджені плоди помідорів. Якщо Ви прокинулись вранці і побачили неприродні сліди слизу на рослинах, це ще один ознака їхньої активності.

руді слимаки, фото: Христина Наумко-Сороковська / Фейсбук
руді слимаки, фото: Христина Наумко-Сороковська / Фейсбук

Також, при пошуках методів боротьби з цими шкідниками, варто врахувати, що хімічні засоби часто не є найкращим вибором, особливо якщо мова йде про вирощування органічних продуктів. Тому фахівці рекомендують використовувати більш природні методи контролю шкідників.

Один із таких ефективних методів - це використання пасток з пивом. Це доволі простий, але ефективний спосіб знищення слимаків. Справа в тому, що слимаки приваблюють запах пива, і як тільки вони відчувають його, вони намагаються дістатися до джерела. Таким чином, вони потрапляють у пастку і не можуть нічого пошкодити.

Популярні новини зараз
В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

руді слимаки, фото: Христина Наумко-Сороковська / Фейсбук
руді слимаки, фото: Христина Наумко-Сороковська / Фейсбук

Щоб підготувати пастку, вам знадобиться пластикова банка або пляшка, в яку потрібно налити пиво. Потім ви розміщуєте цю пастку в саду, недалеко від пошкоджених рослин. Можна розставити декілька пасток на кожному квадратному метрі, особливо в тих місцях, де слимаки найактивніші.

Важливо зазначити, що пастки потрібно розміщувати так, щоб їх було зручно для слимаків досягти, наприклад, поруч із рослинами. І не забувайте періодично перевіряти та очищати пастки від слимаків, щоб вони продовжували працювати ефективно.

Таким чином, використання пасток з пивом може бути простим і ефективним способом контролю слимаків та равликів у вашому саду, допомагаючи зберегти ваші рослини від пошкоджень і зберегти врожай.

Нагадаємо, Ваш город врятують рослини: народні засоби для захисту від шкідників

Вам буде цікаво дізнатися кілька методів, які позбавлять вас від шкідників на ділянці: потрібна гірчиця і вода